Server

 

Dell EMC Servery

Servery Dell PowerEdge sú základom moderného dátového centra. Ako svetový líder v oblasti x86 serverov, servery PowerEdge ponúkajú škálovateľnosť,  automatizáciu a IT bezpečnosť:

• Maximalizujte výkon v širokej škále aplikácií so škálovateľnosťou bez kompromisov.

• Zjednodušte správu servera od nasadenia až po ukončenie pomocou inteligentnej automatizácie.

• Chráňte každú fázu životného cyklu servera pomocou integrovaného zabezpečenia ktoré je zabudované do hardvéru a firmvéru

 

Či už prevádzkujete menší alebo väčší biznis, určite vnímate neustále požiadavky na rozvíjanie IT systémov. Prvým krokom je často virtualizácia aplikácií pomocou platformy VMware Vsphere. Okrem výberu virtualizačnej platformy je však taktiež nesmierne dôležité postaviť riešenie na správnom hardvéri. DELL PowerEdge server je najlepšia voľba pre vytvorenie efektívneho, bezpečného a škálovateľného dátového centra. Pre ešte lepšie zefektívnenie nového riešenia spoločnosť DELL Technologies ponúka PowerEdge server predinštalovanou VMware Vsphere platformou.

 

Kľúčové výhody vSphere na serveroch PowerEdge

• S dôverou modernizujte IT pomocou najlepšieho hardvéru a softvéru vo svojej triede.

• Prispôsobte svoje riešenie na mieru, vďaka širokej škálovateľnosti PowerEdge serverov

• Plynule rozširujte svoju infraštruktúru, aby vyhovovala narastajúcim požiadavkám na úložisko aj    výpočetný výkon

• Chráňte svoju firmu pomocou viacvrstvového zabezpečenia vrátane vylepšeného od spoločnosti Dell Cyber ​​Resilient Architecture a šifrovanie VMware na úrovni VM.

 

Pre náročnejšie virtualizované IT prostredia je tu platforma pre hyperkonvergované riešenia VMware VSAN. Hyperkonvergovaná infraštruktúra umožňuje hypervízoru poskytnúť výpočtový výkon, sieťovú konektivitu a zdieľané úložisko z jednej x86 platformy. Okrem toho,  vSAN je neskutočne ľahko nasaditeľný a umožňuje jednoduché prerozdelenie zdrojov. Táto technológia umožňuje zároveň efektívne škálovať úložisko, výpočtový výkon, a tým redukovať finančne náročné upgrady. Veľkou výhodu je jej možnosť rozšírenia o jednotlivé nody, ako aj o kapacitu v rámci nodov. Vie tak dosiahnuť extrémnu elasticitu rovnako, ako aj neuveriteľných 8PB hrubej úložnej kapacity.

Aktuálne modely DELL EMC Serverov:

DELL Rack Servers R320, R330, R340, R420, R430, R440, R520, R530, R540, R620, R630, R650, R650xs, R720, R720xd, R730, R730xd, R740, R740xd, R750

DELL Tower Servers T140, T320, T330, T340, T420, T430, T440, T620, T630.

Pre viac informácii o najmodernejšej 15. generácii PowerEdge serverov a vysoko dostupnom riešení postavenom na technológiách VMware nás neváhajte kontaktovať.

Naposledy zobrazené produkty