Storage

Dell EMC Storage

Správa podnikových dátových úložísk je zo dňa na deň náročnejšia. Organizácie sa viac ako kedykoľvek predtým spoliehajú na svoje dáta, a efektívne dátové úložisko je kľúčom ku konkurencieschopnosti. Rýchlo rastúce objemy dát a aplikácie náročné na výkon však spôsobujú, že sprístupnenie týchto dát používateľom a analytickým platformám je čoraz náročnejšie a nákladnejšie. Organizácie, ktoré chcú zo svojich dátových zdrojov vyťažiť maximum, potrebujú výkonné a zároveň nákladovo efektívne riešenia, ktoré môžu pomôcť zjednodušiť správu dát, znížiť latenciu, umožniť silnejšiu ochranu dát a zabezpečiť nepretržitú dostupnosť dát. Dell Technologies, globálny líder v podnikových riešeniach na ukladanie dát, poskytuje širokú škálu produktov na riešenie potrieb ukladania dát veľkých aj malých organizácií.

Storage portfólio začína s cenovo najdostupnejším zariadením PowerVault ME 5. série, vhodným pre SAN/DAS riešenia. Toto zariadenie je možné osadiť kompletne SSD diskami, HDD diskami alebo kombináciou oboch, v takzvanom hybrid prevedení, teda kombináciou oboch technológii.

V prípade vyšších požiadaviek na výkon a zachovaní skvelého pomeru cena/výkon s nutnosťou kombinácie SSD a HDD diskov, DELL Technologies má pre vás v portfóliu storage zariadenia UNITY. Toto zariadenie ponúka garantovanú deduplikáciu dát v pomere 3:1

 

Pre náročné IT prostredia je k dispozícii produkt DELL PowerStore ktorý poskytuje flexibilitu, škálovateľnosť a vysoký výkon garantovaný najmodernejšími SSD a NVMe SSD diskami. DELL Technologies pri tomto produkte taktiež garantuje deduplikáciu dát v pomere 4:1

 

Pre tie najnáročnejšie IT prostredia je tu storage zariadenie PowerMax. Tento storage je pre zákazníkov pre ktorých je vysoká dostupnosť kritických aplikácii a výkon najvyššou prioritou. PowerMax ponúka vysokú škálovateľnosť, inteligentnú automatizáciu a deduplikáciu dát v pomere 4:1.

Aktuálne modely DELL EMC Storage:

DELL PowerVault ME5012, ME5024, ME5084.

DELL PowerStore 500T, 1200T, 3200T, 5200T, 9200T.

DELL PowerMax 2000, 2500, 8000, 8500.

 

Ak potrebujete identifikovať správne storage zariadenie pre vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať.

Naposledy zobrazené produkty