Aktívne filtre

Vymazať všetky

Filtrovať podľa ceny

Reset

Skladom na predajni

Konektor 1

Kategória

Rýchlosť LAN portov (Mb/s)

Počet LAN portov

Konektor 2

Barva

Délka záruky IČO (měsíce)

Upřesnění typu

Konektory

Délka kabelu (m)

Rychlost portů

Rýchlosť LAN portov (Mbps)

Druh příslušenství

zobrazuje sa 24 z 25 produktov

DELL optický kabel QSFP28/ 100Gbit/ 2m/ originální/ DAC/ direct attach cable

DELL optický kabel QSFP28/ 100Gbit/ 2m/ originální/ DAC/ direct attach cable

138,85 €

Dell 100Gbe Qsfp28/Qsfp28 Dac 2 M; Originální Pasivní Propojovací Patch Dac Kabel Dlouhý 2 M . Slouží K Propojení Dvou Qsfp28 Zařízení S Maximální Propustností 100 Gbps . Dac (Direct Attach Ca...

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 2m/ originální/ twinax

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 2m/ originální/ twinax

38,58 €

Dell Sfp+ 10 Gbit 2 M; Twinaxiální Kabel Od Společnosti Dell Slouží K Propojování Na Krátké Vzdálenosti V Rámci Racku A Mezi Sousedními Racky. Kabel Má Délku 2 M. Základní Specifikace; For...

DELL optický kabel QSFP28 to QSFP28/ 100GbE/ 0.5m/ originální/ Passive Copper Direct Attach

DELL optický kabel QSFP28 to QSFP28/ 100GbE/ 0.5m/ originální/ Passive Copper Direct Attach

108,04 €

Dell 100Gbe Qsfp28/Qsfp28 Dac 0,5 M; Originální Pasivní Propojovací Patch Dac Kabel Dlouhý 0,5 M . Slouží K Propojení Dvou Qsfp28 Zařízení S Maximální Propustností 100 Gbps . Dac (Direct Attac...

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 5m/ originální/ twinax

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 5m/ originální/ twinax

50,03 €

Dell Sfp+ 10 Gbit 5 M; Twinaxiální Dac (Direct Attach Cable) Kabel Od Společnosti Dell Slouží K Propojování Na Krátké Vzdálenosti. Kabel Má Délku 5 M. Tento Výrobek Byl Testován A Ověřen Se Zařízeními Dell. Pokud Ho P...

DELL 2m optický kabel/ Optical Fibre Cable/ LC-LC

DELL 2m optický kabel/ Optical Fibre Cable/ LC-LC

30,47 €

Dell Optický Patch Kabel 2 M; Optický Patch Kabel O Délce 2 M Zakončený Konektory Lc Pro Vysokorychlostní Připojení Na Dlouhé Vzdálenosti. Základní Specifikace; Délka: 2...

DELL Intel X550 DP/ 10 GbE/ 2-portová síťová karta/ 10 gigabit/ PCIe/ 10Gbase-T/ RJ45

DELL Intel X550 DP/ 10 GbE/ 2-portová síťová karta/ 10 gigabit/ PCIe/ 10Gbase-T/ RJ45

728,35 €

Dell Intel X550 Dp; Dvouportová 10 Gbe Síťová Karta Od Společnosti Dell Je Ideální Pro Připojení Serveru K Síti. Tento Výrobek Byl Testován A Ověřen V Počítačích Dell. Pokud Jej Používáte Se Systémem Dell, Vzta...

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 3m/ originální/ twinax

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 3m/ originální/ twinax

39,68 €

Dell Sfp+ 10 Gbit 3 M; Twinaxiální Kabel Od Společnosti Dell Slouží K Propojování Na Krátké Vzdálenosti V Rámci Racku A Mezi Sousedními Racky. Kabel Má Délku 3 M. Základní Specifikace; For...

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 0.5m/ originální/ twinax

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 0.5m/ originální/ twinax

33,12 €

Dell Sfp+ 10 Gbit 0,5 M; Twinaxiální Kabel Od Společnosti Dell Slouží K Propojování Na Krátké Vzdálenosti V Rámci Racku A Mezi Sousedními Racky. Kabel Má Délku 0.5 M. Tento Výrobek Byl Testován A Ověřen Se Zařízeními...

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 3m/ DELL kompatibilní/ neoriginální

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 3m/ DELL kompatibilní/ neoriginální

59,57 €

Dell Sfpp-Cab-10G-3M-D; Sfp+ Propojovací Kabel S Rychlostí 10 Gbps . Slouží Ke Krátkému Spojení Serverů, Diskových Polí Aj. Je Výborný Pro Úsporu Nákladů . Obecná Kompatibilita S Výrobky Dell....

DELL PCI-E Card USB 3.0 SuperSpeed, 2 porty

DELL PCI-E Card USB 3.0 SuperSpeed, 2 porty

49,39 €

Dell Usb 3.0 Superspeed, 2 Porty; Pci-E Usb Adaptér Se Dvěma Porty Usb 3.0 Superspeed. Základní Specifikace; Konektory: 2 X Usb 3.0; Rozhraní: Pci-E X 1; Rychlo...

DELL 2-Portový PCI-Express SATA řadič pro rozšíření serveru na 4x 3.5" + 2x 2.5" disky/ pro PowerEdge T20/ T30/ T40

DELL 2-Portový PCI-Express SATA řadič pro rozšíření serveru na 4x 3.5" + 2x 2.5" disky/ pro PowerEdge T20/ T30/ T40

52,38 €

Dell Řadič Sata 3.0; Kontrolní Karta Nabízí Jednoduché Připojení Mezi Hostitelským Počítačem A Sata 3.0 Zařízením. Základní Specifikace; Konektory: 2 X Sata 3.0; Rozhraní:...

DELL 1GbE 2-portová sítová karta Broadcom 5720 DP/ full profile

DELL 1GbE 2-portová sítová karta Broadcom 5720 DP/ full profile

152,57 €

Dell Broadcom 5720 Dp; Dvouportová Síťová Karta Od Společnosti Dell Je Ideální Pro Připojení Stolního Počítače A Serveru K Síti . Podpora Vzdálené Správy Umožňuje Maximalizovat Spravované Zdroje. Tento Vý...

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 1m/ originální/ twinax

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 1m/ originální/ twinax

20,68 €

Dell Sfp+ 10 Gbit 1 M; Twinaxiální Kabel Od Společnosti Dell Slouží K Propojování Na Krátké Vzdálenosti V Rámci Racku A Mezi Sousedními Racky. Kabel Má Délku 1 M. Základní Specifikace; For...

DELL Adaptér pro paralelní LPT port/ PCIe/ poloviční výška/ low profile

DELL Adaptér pro paralelní LPT port/ PCIe/ poloviční výška/ low profile

42,22 €

Dell Pcie Ltp Port; Řadič Do Pcie X1 Pro Paralelní Port Značky Dell Přidává K Počítači Funkce Rozhraní Lpt. Tento Adaptér S Poloviční Výškou Je Určen Pro Počítače Dell. Základní Specifikace;...

DELL Adaptér pro sériový COM port a paralelní LPT port/ PCIe/ plná výška/ full profile

DELL Adaptér pro sériový COM port a paralelní LPT port/ PCIe/ plná výška/ full profile

37,76 €

Dell Com A Lpt; Řadič Do Pcie X1 Pro Sériový A Paralelní Port Značky Dell Přidává K Počítači Funkce Rozhraní Com A Lpt. Tento Adaptér S Plnou Výškou Je Určen Pro Počítače Dell. Základní Specifikace...

Naposledy zobrazené produkty