Podkategórie

Aktívne filtre

Vymazať všetky

Filtrovať podľa ceny

Reset

Skladom na predajni

Rychlost SFP modulu

Typ optického konektoru

Konektor 1

Typ modulu

Provedení

Kategória

Rýchlosť LAN portov (Mb/s)

Počet LAN portov

Dosah

Konektor 2

Barva

Délka záruky IČO (měsíce)

Upřesnění typu

Délka záruky (měsíce)

Konektory

Délka kabelu (m)

Rychlost portů

Rýchlosť LAN portov (Mbps)

Druh příslušenství

Typ vlákna

zobrazuje sa 24 z 44 produktov

DELL optický kabel QSFP28/ 100Gbit/ 2m/ originální/ DAC/ direct attach cable

DELL optický kabel QSFP28/ 100Gbit/ 2m/ originální/ DAC/ direct attach cable

138,85 €

Dell 100Gbe Qsfp28/Qsfp28 Dac 2 M; Originální Pasivní Propojovací Patch Dac Kabel Dlouhý 2 M . Slouží K Propojení Dvou Qsfp28 Zařízení S Maximální Propustností 100 Gbps . Dac (Direct Attach Ca...

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 2m/ originální/ twinax

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 2m/ originální/ twinax

38,58 €

Dell Sfp+ 10 Gbit 2 M; Twinaxiální Kabel Od Společnosti Dell Slouží K Propojování Na Krátké Vzdálenosti V Rámci Racku A Mezi Sousedními Racky. Kabel Má Délku 2 M. Základní Specifikace; For...

DELL transceiver/ SFP 1000Base-LX/ 1310nm/ Wavelength 10km Reach

DELL transceiver/ SFP 1000Base-LX/ 1310nm/ Wavelength 10km Reach

225,15 €

Dell 407-Bboo; Vysílač S Přijímačem Sfp Nabízí Optické Spojení Rozšiřující Dosah Vaší Sítě Pomocí Duálního Lc Konektoru. Modul Podporuje Rychlost 1 Gbps Na Vzdálenost Až 10 Kilometrů A Je Připojit...

DELL optický kabel SFP28 to SFP28/ 25GbE/ 3m/ originální/ Passive Copper Direct Attach

DELL optický kabel SFP28 to SFP28/ 25GbE/ 3m/ originální/ Passive Copper Direct Attach

40,45 €

Dell Kabel Sfp28 25 Gbe 3 M; Diaxiální Kabel Od Společnosti Dell Slouží K Propojování Na Krátké Vzdálenosti V Rámci Racku A Mezi Sousedními Racky. Kabel Má Délku 3 M. Základní Specifikace;...

DELL prodloužení záruky/ pro Networking S5212/ na 5 let/  ProSupport NBD on-site

DELL prodloužení záruky/ pro Networking S5212/ na 5 let/ ProSupport NBD on-site

2 464,86 €

Dell Prodloužení Záruky O 4 Roky Pro Networking S5212; Prodloužení Záruky O Další 4 Roky Pro Switche Networking S5212 Na Prosupport Next Business Day (Podpora Následující Pracovní Den). Při Ob...

DELL optický kabel QSFP28 to QSFP28/ 100GbE/ 0.5m/ originální/ Passive Copper Direct Attach

DELL optický kabel QSFP28 to QSFP28/ 100GbE/ 0.5m/ originální/ Passive Copper Direct Attach

108,04 €

Dell 100Gbe Qsfp28/Qsfp28 Dac 0,5 M; Originální Pasivní Propojovací Patch Dac Kabel Dlouhý 0,5 M . Slouží K Propojení Dvou Qsfp28 Zařízení S Maximální Propustností 100 Gbps . Dac (Direct Attac...

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 5m/ originální/ twinax

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 5m/ originální/ twinax

50,03 €

Dell Sfp+ 10 Gbit 5 M; Twinaxiální Dac (Direct Attach Cable) Kabel Od Společnosti Dell Slouží K Propojování Na Krátké Vzdálenosti. Kabel Má Délku 5 M. Tento Výrobek Byl Testován A Ověřen Se Zařízeními Dell. Pokud Ho P...

DELL SFP+ modul/ 10Gbit/ WDMB/ RX 1330/ TX 1270/ single mode/ 2km/ DELL kompatibilní/ neoriginální

88,95 €

Dell Sfpp-10G-Wdmb-2Km-Dl; 10G Optický Modul (Sfp+) , Simplex Lc Konektor, Singlemode , Dosah 2 Km , Vlnová Délka Tx: 1270 Nm, Rx: 1330 Nm , Podpora Technologie Wdma (Po Jednom...

DELL SFP+ modul/ 10Gbit/ WDMA/ RX 1270/ TX 1330/ single mode/ 2km/ DELL kompatibilní/ neoriginální

88,95 €

Dell Sfpp-10G-Wdma-2Km-Dl; 10G Optický Modul (Sfp+) , Simplex Lc Konektor, Singlemode , Dosah 2 Km , Vlnová Délka Tx: 1330 Nm, Rx: 1270 Nm , Podpora Technologie Wdma (Po Jednom...

DELL prodloužení záruky/ pro Networking N1524/ N1524P/ na 5 let/  ProSupport NBD on-site

DELL prodloužení záruky/ pro Networking N1524/ N1524P/ na 5 let/ ProSupport NBD on-site

589,49 €

Dell Rozšíření Záruky Na 5 Let Prosupport; Rozšíření Záruky Pro Switche Dell Networking N1524 Nebo Networking N1524P Ze Základní Záruky Na Prosupport Záruku. Při Objednání Uve...

DELL SFP+ transceiver/ 10Gbit-1Gbit/ SR/ originál

DELL SFP+ transceiver/ 10Gbit-1Gbit/ SR/ originál

149,99 €

Dell 407-Bbvj; Transceiver Dell Sfp+ 10Gbase-Sr (Short Range) Poskytuje Konektivitu Pro Rozšiřování Rozsahu Sítě, Je Vybaven Lc Konektory A Poskytuje Konektivitu 10Gbe Do Vzdálenosti Až 300 M...

DELL 2m optický kabel/ Optical Fibre Cable/ LC-LC

DELL 2m optický kabel/ Optical Fibre Cable/ LC-LC

30,47 €

Dell Optický Patch Kabel 2 M; Optický Patch Kabel O Délce 2 M Zakončený Konektory Lc Pro Vysokorychlostní Připojení Na Dlouhé Vzdálenosti. Základní Specifikace; Délka: 2...

DELL Intel X550 DP/ 10 GbE/ 2-portová síťová karta/ 10 gigabit/ PCIe/ 10Gbase-T/ RJ45

DELL Intel X550 DP/ 10 GbE/ 2-portová síťová karta/ 10 gigabit/ PCIe/ 10Gbase-T/ RJ45

728,35 €

Dell Intel X550 Dp; Dvouportová 10 Gbe Síťová Karta Od Společnosti Dell Je Ideální Pro Připojení Serveru K Síti. Tento Výrobek Byl Testován A Ověřen V Počítačích Dell. Pokud Jej Používáte Se Systémem Dell, Vzta...

DELL prodloužení záruky/ pro Networking N4032/ N4032F/ o 2 roky/ ProSupport 4Hr Mission Critical

DELL prodloužení záruky/ pro Networking N4032/ N4032F/ o 2 roky/ ProSupport 4Hr Mission Critical

6 566 €

Prodloužení Záruky Dell O 2 Roky - Networking N4032 / N4032F; Rozšíření Záruky O Další 2 Roky Na Switch Dell Networking N4032 Nebo Networking N4032F . Prosupport Plus 4Hr Mission Critical;...

DELL prodloužení záruky/ pro Networking N4032/ N4032F/ o 2 roky/  ProSupport NBD on-site

DELL prodloužení záruky/ pro Networking N4032/ N4032F/ o 2 roky/ ProSupport NBD on-site

3 290,72 €

Prodloužení Záruky Dell O 2 Roky - Networking N4032 / N4032F; Rozšíření Záruky O Další 2 Roky Na Switch Dell Networking N4032 Nebo Networking N4032F . Prosupport Nbd On-Site; Při Objednání...

DELL SFP+ modul/ transceiver/ 10Gbit/ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach/ originál

DELL SFP+ modul/ transceiver/ 10Gbit/ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach/ originál

226,35 €

Dell 407-Bbou; Transceiver Dell Sfp+ Poskytuje Konektivitu Pro Rozšiřování Rozsahu Sítě, Je Vybaven Lc Konektorem A Poskytuje Konektivitu 10Gbe Do Vzdálenosti Až 300 M . Modul Je Určen Pro Sloty Podporuj...

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 3m/ originální/ twinax

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 3m/ originální/ twinax

39,68 €

Dell Sfp+ 10 Gbit 3 M; Twinaxiální Kabel Od Společnosti Dell Slouží K Propojování Na Krátké Vzdálenosti V Rámci Racku A Mezi Sousedními Racky. Kabel Má Délku 3 M. Základní Specifikace; For...

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 0.5m/ originální/ twinax

DELL optický kabel SFP+/ 10Gbit/ 0.5m/ originální/ twinax

33,12 €

Dell Sfp+ 10 Gbit 0,5 M; Twinaxiální Kabel Od Společnosti Dell Slouží K Propojování Na Krátké Vzdálenosti V Rámci Racku A Mezi Sousedními Racky. Kabel Má Délku 0.5 M. Tento Výrobek Byl Testován A Ověřen Se Zařízeními...

DELL SFP modul/ 1Gbit/ MM multi mode 850nm/ 550m/ originál

DELL SFP modul/ 1Gbit/ MM multi mode 850nm/ 550m/ originál

100,63 €

Dell 63Ggj 1000Base-Sx 850 Nm; Tento Vysílač S Přijímačem Připojitelný Za Provozu V Provedení Sfp (Small Form Factor Pluggable) Nabídne Oboustranný Konektor Lc , Konektivitu 1Gbe A Rozšíření Vaší Sítě O D...

Naposledy zobrazené produkty