DELL optický modul SFP/ 1Gbit/ WDMB 1550/ 1310/ 20km/ DELL kompatibilní/ neoriginální

DELL optický modul SFP/ 1Gbit/ WDMB 1550/ 1310/ 20km/ DELL kompatibilní/ neoriginální

Obj. č. SVDS01150

DELL optický modul SFP/ 1Gbit/ WDMB 1550/ 1310/ 20km/ DELL kompatibilní/ neoriginální

Dell Sfp-1G-Wdmb-20Km-D; Univerzální Sfp Modul Pro Sloty Podporující Rychlost 1 Gbps . Obousměrné Vysílání Po Jednom Vlákně (Wdm Technologie) Umožňuje Zdvojnásobit Hustotu Spojů Na Stávajícím Kabelu. Je Třeba Po...

Ukázať viac
18,73 €
s DPH
15,61 €
bez DPH
green-check-icon

Stav skladu

  • -
Kód produktu
8592457223498
DELL SFP-1G-WDMB-20KM-D

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1 Gbps. Obousměrné vysílání po jednom vlákně (WDM technologie) umožňuje zdvojnásobit hustotu spojů na stávajícím kabelu. Je třeba použít v páru A-B. Obecná kompatibilita s výrobky Dell.



ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE



Formát: SFP


Rychlost: 1 Gbps


Typ: singlemode


Vzdálenost: max. 20 km


Tx/Rx: 1550 nm, 1310 nm


Konektor: LC




Špecifikácia a parametre
  • Upřesnění typu Optický modul
  • Typ optického konektoru LC
  • Rychlost SFP modulu 1 Gbps
  • Dosah 20 km
  • Výrobce DELL
  • Kompatibilita SFP modulu Dell
  • Typ modulu SFP+
  • Typ vlákna singlemode
  • Délka záruky (měsíce) 24
  • Kompatibilita Dell
  • Délka záruky IČO (měsíce) 24
  • Zpracováno Schváleno

Naposledy zobrazené produkty